Nedkjølt fat

Nedkjølt fat

Art.nr. KYL

For at drikken din skal komme til sin rett på messen, arrangementet eller kick-offen, kan du også bestille en kjøler i forbindelse med drikkebestillingen - profilert selvfølgelig!

Vi har kjøleskap i flere forskjellige størrelser, velg "riktig" kjøleskap for din anledning! Vi har lange smale kjølere og også lavere og bredere kjølere. VI har også tilgang til kjølere som ser helt annerledes ut ? spør oss gjerne!

Vi vet også at salget av drikke øker med ca 40 % dersom det er tilgjengelig i et profilert kjøleskap!

Noen ganger kan vi låne ut en kjøler ? ta kontakt så ser vi hvilke muligheter vi har for dette. Fungerer det er det ikke noe vi tar ekstra betalt for, det eneste som kommer i tillegg er fraktkostnaden frem og tilbake.


Pris 6058,00 kr

Beregn pris

Antall  (Minste antall 1 stk)
Merking

Total pris
kr


Prisspesifikasjon
Spør oss om produktet

st



Artikkelnummer KYL
Emballasje 1 st
Leveringstid 2 veckor
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.